Temos Žymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
Lietuvos nuolatinė atstovybė Europos Sąjungoje kviečia atlikti praktiką Įkelta2017.09.11

Lietuvos nuolatinė atstovybė Europos Sąjungoje kviečia Lietuvos piliečius, baigusius  ne mažiau kaip 2 studijų kursus, arba absolventus, baigusius aukštąsias mokyklas ne vėliau kaip prieš 2 metus iki stažuotės pradžios, atlikti praktiką. Jos metu suteikiama galimybė pasisemti praktinių žinių, reikalingų darbui tarptautinių santykių srityje, gilinti žinias apie Europos Sąjungos  bendros užsienio ir saugumo politikos formavimą, susipažinti su Lietuvos atstovavimo šioje organizacijoje specifika, įgyti daugiašalės diplomatijos patirties bei pasisemti papildomos informacijos universitetinių studijų baigiamiesiems darbams.

LR nuolatinė atstovybė prie Europos Tarybos kviečia Lietuvos arba užsienio aukštųjų mokyklų studentus atlikti praktiką Įkelta2017.09.05

Lietuvos Respublikos nuolatinė atstovybė prie Europos Tarybos kviečia Lietuvos arba užsienio aukštųjų mokyklų studentus atlikti praktiką atstovybėje nuo 2018 m. sausio mėn.

Pagrindinės sąlygos:

  • Turėti Lietuvos Respublikos, Europos Sąjungos arba NATO šalių pilietybę ir mokėti lietuvių kalbą;
  • Praktiką gali atlikti studentai, baigę ne mažiau kaip du studijų kursus, taip pat aukštųjų mokyklų absolventai, baigę aukštąsias mokyklas ne anksčiau kaip prieš dvejus metus iki praktikos atstovybėje pradžios;
  • Praktikos trukmė – nuo 3 iki 6 mėnesių;
  • Su praktikos atstovybėje atlikimu susijusių transporto, apgyvendinimo, pragyvenimo, gyvybės, sveikatos, civilinės atsakomybės ir kitokio draudimo išlaidų ministerija ir/ar atstovybės neapmoka. Ministerija ir / ar atstovybės neteikia konsultacijų draudimo, kelionės, apgyvendinimo, pragyvenimo ir kitais klausimais.
Kraunami skelbimai

Naujienlaiškio prenumerata