Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

L. Linkevičius pareiškė užuojautą Italijos kolegai dėl tragedijos Vidurio Italijoje

Sukurta 2017.01.19 / Atnaujinta 2017.01.19 12:32

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pareiškė užuojautą Italijos užsienio reikalų ministrui Angelino Alfano  dėl žmonių aukų, kurias nusinešė sausio 18 dieną Vidurio Italiją supurtęs žemės drebėjimas bei nelaimė Abrucų regione, kur sniego lavina sugriovė kalnuose esantį viešbutį.

„Nuoširdžiai užjaučiame žuvusiųjų ir nukentėjusiųjų šeimas ir artimuosius“, – laiške teigė L. Linkevičius.

Šiuo metu Lietuvos užsienio reikalų ministerija neturi duomenų, kad per šį žemės drebėjimą būtų nukentėję Lietuvos piliečiai.

Dėl informacijos apie Lietuvos piliečius, galimai buvusius nelaimės vietoje, prašome kreiptis į Užsienio reikalų ministeriją telefonu +370 5 236 2444.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
0705 LT IT URM-2.jpg

Liepos 5 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Lietuvoje besilankančiu Italijos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministru Enzo Moavero Milanesi. Ministrai didžiausią dėmesį skyrė saugumo, migracijos ir dvišalio bendradarbiavimo stiprinimo klausimams.

Dvišaliai santykiai »
tomas razmus-0975.JPG

Lapkričio 21 dieną Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitikime su darbą Lietuvoje pradėjusiu Italijos ambasadoriumi Francesco Fransoni aptarė glaudžius Lietuvos ir Italijos tarpusavio ryšius ir bendradarbiavimą daugelyje sričių.

Dvišaliai santykiai »
_MG_8822.JPG

Lapkričio 9 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Italijos ambasadoriumi Lietuvoje Francesco Fransoni ir aptarė draugiškus Lietuvos ir Italijos santykius įvairiose srityse.

„Dalyvaudama NATO oro policijos misijoje Lietuvoje ir priešakinėse pajėgose Baltijos šalyse, Italija prisideda prie mūsų šalies ir regiono saugumo stiprinimo. Esame dėkingi už Italijos rodomą solidarumą,“ – sakė N. Germanas.

Dvišaliai santykiai »
2.jpg

Spalio 23-25 dienomis Lietuvos ambasadorius Italijoje Ričardas Šlepavičius lankėsi Palerme, kur atstovavo Lietuvą Sicilijos sostinėje vykusioje  Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) ir Italijos užsienio reikalų ministerijos organizuotoje konferencijoje „Didelis migrantų ir pabėgėlių judėjimas Viduržemio jūroje: iššūkiai ir galimybės“.

Atstovybių naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata