Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos diplomatai bėgdami pagerbė Medininkų žudynių aukas

Sukurta 2017.07.30 / Atnaujinta 2017.07.30 15:18
   Lietuvos diplomatai bėgdami pagerbė Medininkų žudynių aukas
   Lietuvos diplomatai bėgdami pagerbė Medininkų žudynių aukas

   Užsienio reikalų ministerijos bėgikų komanda liepos 30 dieną dalyvavo jau dvidešimt šeštą kartą surengtame pagarbos bėgime „Medininkai – Vilnius“.

   Lietuvos diplomatai, kartu su kitais keturiais šimtais atminimo varžybose dalyvavusių bėgimo entuziastų, įveikė simbolinį atstumą nuo Medininkų žudynių vietos iki Antakalnio kapinių. Kiekvienas bėgimo dalyvis nubėgo penkis  kilometrus -  taip pagerbtas nužudytų Lietuvos Respublikos pareigūnų atminimas.

   Prieš varžybų startą užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius kartu su kolegomis ir bėgimo dalyviais iš Lietuvos ir užsienio dalyvavo 1991 m. liepos 31 dienos rytą tragiškai žuvusių Lietuvos Respublikos muitinės, policijos ir pasienio pareigūnų pagerbimo ceremonijoje, padėjo gėlių prie paminklo jiems atminti.

   Liepos mėnesio pabaigoje vykstantis estafetinis bėgimas „Medininkai - Vilnius“ pirmą kartą buvo surengtas 1992 metais, minint pirmąsias Medininkų žudynių metines. Bėgimą organizuoja ir vykdo Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir Muitinės departamentas prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos.

    

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   Medininkų bėgimas.jpg

   Liepos 29 dieną Užsienio reikalų ministerijos bėgikų komanda dalyvavo jau dvidešimt septintą kartą surengtame pagarbos bėgime „Medininkai – Vilnius“ ir 1991 metų liepos 31 dienos rytą tragiškai žuvusių Lietuvos Respublikos muitinės, policijos ir pasienio pareigūnų pagerbimo ceremonijoje.

   Ministerijos naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

   Naujienlaiškio prenumerata