Temos Žymėti visus

Rodyti nuo iki
Vėliausi skelbimai »
Tarptautinių taikos operacijų centro ZIF Berlyne mokymo kursai Įkelta2018.02.14

Tarptautinių taikos operacijų centras ZIF Berlyne praneša apie atranką į ilgalaikių rinkimų stebėtojų mokymo kursą anglų kalba, vyksiantį Berlyne 2018-04-29 – 2018-05-04. Dokumentai priimami iki 2018-02-16.

Daugiau informacijos:  http://www.zif-berlin.org/en/training/zif-training-courses/election-observation-courses/long-term-election-observation.html.

Informacija apie kitus Tarptautinių taikos operacijų centro ZIF mokymo kursus: http://www.zif-berlin.org/en/training/training-calendar.html.

Pastaba. Dalyvavimo mokymo kursuose išlaidas apmoka patys dalyviai. Dokumentai pateikiami internetu, prisijungus prie ZIF duomenų bazės: http://www.zif-berlin.org/en/login.html.

Apie pateiktus dokumentus taip pat prašome informuoti el. paštu adresu [email protected].

Užsienio reikalų ministerija siūlo atlikti praktiką Kultūrinės diplomatijos skyriuje Įkelta2018.02.05

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei). Studentas (-ė) turi būti baigęs (-usi) ne mažiau kaip du bakalauro studijų programos kursus.

Skelbiama atranka į laikinai negalinčio eiti URM Teisės ir tarptautinių sutarčių departamento Tarptautinių sutarčių skyriaus antrojo sekretoriaus pareigų diplomato pareigas sudarant terminuotą diplomato tarnybos sutartį Įkelta2018.01.31

Teisės ir tarptautinių sutarčių departamento Tarptautinių sutarčių skyriaus antrojo sekretoriaus pareigybė reikalinga departamento kompetencijai priklausančių tarptautinių sutarčių, Lietuvos Respublikos teisės aktų, susijusių su tarptautinių sutarčių sudarymu, įsigaliojimu ir vykdymu, projektams rengti, pastaboms ir pasiūlymams dėl kitų Užsienio reikalų ministerijos padalinių ir kitų ministerijų bei Vyriausybės įstaigų rengiamų tarptautinių sutarčių ir tarpžinybinių susitarimų teikti, kaupti ir tvarkyti informaciją apie Lietuvos Respublikos tarptautines sutartis bei diplomatinių santykių užmezgimą.

Atranka iš delegavimo rezervo į ES rinkimų stebėjimo misiją Paragvajuje Įkelta2018.01.29

Skelbiama trijų ilgalaikių ir trijų trumpalaikių rinkimų stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos rinkimų stebėjimo misiją Paragvajuje. Europos Komisija numato išsiųsti 24 ilgalaikius ir 34 trumpalaikius stebėtojus.

Atranka iš delegavimo rezervo į pareigybę Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos specialiąją stebėjimo misiją Ukrainoje Įkelta2018.01.29

Skelbiama vieno eksperto atranka iš delegavimo rezervo į politikos analitiko pareigybę Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Specialiojoje stebėjimo misijoje Ukrainoje (toliau – SMM Ukraine).

Atsižvelgiant į Užsienio reikalų ministerijos 2018-01-29 išvadą, iš Užsienio reikalų ministerijai tam tikslui skirtų Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto asignavimų galės būti padengtos Asmenų delegavimo į tarptautines ir Europos Sąjungos institucijas ar užsienio valstybių institucijas įstatyme numatytos išlaidos, susijusios su vieno Lietuvos eksperto delegavimu į SMM Ukraine.

Lietuvos Respublikos URM skelbia konkursą karjeros valstybės tarnautojo pareigoms Įkelta2018.01.24

Pareigybės pavadinimas: Informacinių technologijų departamento Informacinių sistemų projektų valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas).

Pareigybės lygis: A

Pareigybės kategorija: 13

Atranka iš delegavimo rezervo į pareigybę Jungtinių Tautų misiją Kosove Įkelta2018.01.11

Skelbiama pretendentų atranka iš delegavimo rezervo į vyresniojo policijos patarėjo pareigybę Jungtinių Tautų misijoje Kosove.

Atranka į URM Vystomojo bendradarbiavimo departamento Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybę Įkelta2018.01.10

Skelbiama atranka į Vystomojo bendradarbiavimo departamento Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybę  (A2 lygis).

LR URM kviečia studentą(-ę) atlikti praktiką Informacijos ir viešųjų ryšių departamento Informacijos stebėjimo ir žiniasklaidos skyriuje Įkelta2017.12.27

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija  siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei). Studentas (-ė) turi būti baigęs (-usi) ne mažiau kaip du bakalauro studijų programos kursus.

Darbo pobūdis:

stebėti ir apibendrinti Lietuvos ir užsienio žiniasklaidos priemonių pranešimus užsienio politikos klausimais.

Atranka iš delegavimo rezervo į ESBO specialiąją stebėjimo misiją Ukrainoje Įkelta2017.12.22

Skelbiama vieno pretendento atranka iš delegavimo rezervo į įvairias pareigybes Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Specialiąją stebėjimo misiją (SMM) Ukrainoje.

Atranka iš delegavimo rezervo į pareigybę Jungtinių Tautų misijoje Libijoje Įkelta2017.12.22

Skelbiama pretendentų atranka iš delegavimo rezervo į laisvą deleguoto nacionalinio eksperto pareigybę Jungtinių Tautų paramos misijoje Libijoje

Atranka iš delegavimo rezervo į ES rinkimų stebėjimo misiją Salvadore Įkelta2017.12.21

Skelbiama dviejų ilgalaikių ir trijų trumpalaikių rinkimų stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos rinkimų stebėjimo misiją Salvadore. Europos Komisija numato išsiųsti 28 ilgalaikius ir 28 trumpalaikius stebėtojus.

Lietuvos Respublikos Ambasada Danijoje kviečia atlikti praktiką Įkelta2017.12.18

Lietuvos Respublikos Ambasada Danijoje  siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei). Studentas (-ė) turi būti Lietuvos Respublikos pilietis (-ė), baigęs (-usi) ne mažiau kaip antrąjį bakalauro studijų programos kursą, magistrantūros ar doktorantūros studentas (-ė).

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija skelbia konkursą karjeros valstybės tarnautojo pareigoms Įkelta2017.12.14

Pareigybės pavadinimas: Informacinių technologijų departamento Informacinių sistemų vystymo ir priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas).

Pareigybės lygis: A

Pareigybės kategorija: 13

Paskirtis: Informacinių technologijų departamento (Toliau- departamentas) Informacinių sistemų vystymo ir priežiūros skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga Vidaus saugumo fondo programos Specialiosios Kaliningrado tranzito schemos daliai įgyvendinti, Ministerijos ir Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių užsienyje (toliau diplomatinės atstovybės) Supaprastinto tranzito dokumentų informacinių sistemų techninės įrangos ir programinės įrangos priežiūrai, funkcionavimui, vystymui ir tobulinimui užtikrinti.

Atranka į URM Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamento Informacijos stebėjimo ir žiniasklaidos skyriaus viešojo administravimo specialisto pareigybę Įkelta2017.12.11

Skelbiama atranka į Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamento Informacijos stebėjimo ir žiniasklaidos skyriaus viešojo administravimo specialisto pareigybę  (A2 lygis).

Kraunami skelbimai

Naujienlaiškio prenumerata