Temos Žymėti visus

Rodyti nuo iki
Vėliausi skelbimai »
Dėl susitikimo su delegavimo rezervo nariais rinkimų stebėjimo klausimais Įkelta2018.06.01

Kviečiame delegavimo rezervo narius į susitikimą rinkimų stebėjimo klausimais 2018 m. birželio 5 d., antradienį, 16 val. Užsienio reikalų ministerijos Gobelenų salėje.

Atranka iš delegavimo rezervo į ESBO rinkimų stebėjimo misiją Turkijoje Įkelta2018.06.01

Skelbiama dviejų trumpalaikių stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) planuojamą šių metų birželio 24 d. vyksiančių Turkijos parlamento ir prezidento rinkimų stebėjimo misiją. Misijos trukmė – nuo birželio 20 d. iki birželio 27 d.

 

Skelbiama atranka į laikinai negalinčio eiti URM Vystomojo bendradarbiavimo departamento Vystomojo bendradarbiavimo politikos ir humanitarinės pagalbos skyriaus atašė pareigų diplomato pareigas sudarant terminuotą diplomato tarnybos sutartį Įkelta2018.06.01

Vystomojo bendradarbiavimo departamento Vystomojo bendradarbiavimo politikos ir humanitarinės pagalbos skyriaus atašė pareigybė (pareigybės lygis – A, pareigybės kategorija – 10) reikalinga Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo politikai planuoti ir koordinuoti, užtikrinti, kad tarptautiniuose forumuose būtų pristatomi ir ginami Lietuvos interesai, institucijų įsitraukimui į vystomąjį bendradarbiavimą skatinti.

LR URM kviečia studentą(-ę) atlikti praktiką Jungtinių Tautų, Tarptautinių organizacijų ir Žmogaus teisių departamento Žmogaus teisių skyriuje Įkelta2018.05.29

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei). Studentas (-ė) turi būti baigęs (-usi) ne mažiau kaip du bakalauro studijų programos kursus.

Atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos stebėjimo misiją Gruzijoje Įkelta2018.05.23

Skelbiama vieno eksperto atranka iš delegavimo rezervo į laisvas deleguotų nacionalinių ekspertų pareigybes Europos Sąjungos stebėjimo misijoje Gruzijoje (toliau – EUMM Georgia).

LR URM kviečia studentą(-ę) atlikti praktiką Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamento Informacijos stebėjimo ir žiniasklaidos skyriuje Įkelta2018.05.22

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei). Studentas (-ė) turi būti baigęs (-usi) ne mažiau kaip du bakalauro studijų programos kursus.

Užsienio reikalų ministerija skelbia konkursą karjeros valstybės tarnautojo pareigoms Įkelta2018.05.21

Skelbiamas konkursas į karjeros valstybės tarnautojo pareigybę Teisės ir tarptautinių sutarčių departamento Teisės skyriuje (A lygis, 12 kategorija).

Pareigybės paskirtis. Teisės ir tarptautinių sutarčių departamento (toliau – departamentas) Teisės skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga dalyvauti teisės aktų projektų rengime, teikti išvadas dėl kitų Ministerijos administracijos padalinių parengtų teisės aktų projektų, teikti išvadas dėl kitų valstybės institucijų ir įstaigų parengtų teisės aktų projektų, taip pat spręsti teisinius klausimus, susijusius su Užsienio reikalų ministerijos (toliau – ministerija) ir Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių, atstovybių prie tarptautinių organizacijų, konsulinių įstaigų ir specialiųjų misijų (toliau – diplomatinės atstovybės) administracine ir ūkine veikla.

Atranka iš delegavimo rezervo į ES rinkimų stebėjimo misiją Zimbabvėje Įkelta2018.05.18

Skelbiama keturių ilgalaikių ir keturių trumpalaikių rinkimų stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos rinkimų stebėjimo misiją Zimbabvėje. Europos Komisija numato išsiųsti 44 ilgalaikius ir 44 trumpalaikius stebėtojus.

Atranka iš delegavimo rezervo į įvairias pareigybes Jungtinių tautų misijose Įkelta2018.05.14

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro 2016 m. lapkričio 22 d. įsakymo Nr. V-308 „Dėl Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro 2008 m. rugpjūčio 21 d. įsakymo Nr. V-157 „Dėl pretendentų atrankos iš delegavimo rezervo komisijos nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo“ 9 punktu, skelbiama pretendentų atranka iš delegavimo rezervo į įvairias laisvas deleguotų nacionalinių ekspertų, pareigūnų, pareigybes Jungtinių Tautų misijose.

Skelbiama atranka į laikinai negalinčio eiti URM Transatlantinio bendradarbiavimo ir saugumo politikos departamento Tarptautinių misijų ir konfliktų prevencijos skyriaus antrojo sekretoriaus pareigų diplomato pareigas sudarant terminuotą tarnybos sutartį Įkelta2018.05.14

Transatlantinio bendradarbiavimo ir saugumo politikos departamento Tarptautinių misijų ir konfliktų prevencijos skyriaus antrojo sekretoriaus pareigybė (pareigybės lygis – A, pareigybės kategorija – 13) reikalinga kuruoti konfliktų, konfliktų prevencijos, tarpininkavimo, taikos atkūrimo po konfliktų, tarptautinių misijų ir operacijų klausimus;  koordinuoti Jungtinių Tautų taikos palaikymo klausimus.  

Skelbiama atranka į laikinai negalinčio eiti Užsienio reikalų ministerijos Konsulinio departamento Teisės ir tarpinstitucinio bendradarbiavimo skyriaus antrojo sekretoriaus pareigų diplomato pareigas sudarant terminuotą diplomato tarnybos sutartį Įkelta2018.05.14

Konsulinio departamento Teisės ir tarpinstitucinio bendradarbiavimo  skyriaus antrojo sekretoriaus pareigybė (pareigybės lygis – A, pareigybės kategorija – 12) reikalinga Užsienio reikalų ministerijos konsulinės teisės ir tarpinstitucinio bendradarbiavimo politikos įgyvendinimui bei Konsulinės teisės ir tarpinstitucinio bendradarbiavimo skyriaus nuostatuose nustatytų funkcijų vykdymui. 

Kvietimas žiniasklaidos atstovams Įkelta2018.05.10

Šių metų gegužės 23-25 dienomis Užsienio reikalų ministerija planuoja surengti Lietuvos žiniasklaidos atstovų vizitą į Paryžių, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją (EBPO).

Atranka iš delegavimo rezervo į ES rinkimų stebėjimo misiją Malyje Įkelta2018.05.09

Skelbiama trijų ilgalaikių ir trijų trumpalaikių rinkimų stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos rinkimų stebėjimo misiją Malyje. Europos Komisija numato išsiųsti 20 ilgalaikių ir 30 trumpalaikių stebėtojų.

Atranka į Užsienio reikalų ministerijos Administracinio departamento Piliečių aptarnavimo skyriaus piliečių aptarnavimo specialistų rezervą Įkelta2018.05.08

Skelbiama atranka į Administracinio departamento Piliečių aptarnavimo skyriaus piliečių aptarnavimo specialistų (A2 lygis) rezervą.

Atranka iš delegavimo rezervo į ES rinkimų stebėjimo misiją Pakistane Įkelta2018.04.30

Skelbiama keturių ilgalaikių rinkimų stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos rinkimų stebėjimo misiją Pakistane. Europos Komisija numato išsiųsti 60 ilgalaikių stebėtojų.

Kraunami skelbimai

Naujienlaiškio prenumerata