Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Dėl konsulinių paslaugų teikimo nuo 2021 m. kovo 9 d.

Sukurta 2021.03.01 / Atnaujinta 2021.03.01 11:57
  Dėl konsulinių paslaugų teikimo nuo 2021 m. kovo 9 d.

  Dėl Suomijos Vyriausybės įvedamų apribojimų, kurie įsigalios kovo 8 d., Lietuvos ambasada Suomijoje nuo kovo 9 d. dirbs nuotoliniu būdu, atitinkamai, iki 2021 m. kovo 26 dienos (imtinai) ambasadoje nebus teikiamos konsulinės paslaugos. Dėl neatidėliotinos konsulinės pagalbos (pvz., asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo) prašome kreiptis elektroniniu paštu [email protected]

  Norėdami pasikonsultuoti konsuliniais klausimais, nurodytu ambasados el.paštu parašykite savo vardą ir pavardę, nurodykite savo telefono numerį, miestą, kuriame gyvenate, ir trumpai parašykite, dėl ko norėtumetė pasikonsultuoti (pvz., paso keitimo, konsulinės pažymos išdavimo, ir t.t.). Mes su jumis susisieksime, kiek galėdami greičiau.

  Konsulinių pasaugų teikimas ambasadoje bus atnaujintas ne anksčiau kovo 29 d., nebent Suomijos Vyriausybė nuspręstų pratęsti apribojimų galiojimą.

  Užsienio reikalų ministerijos visą parą budintis telefonas dėl neatidėliotinos konsulinės pagalbos +370 5 236 2444, el. paštas: [email protected].

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Siekiant išvengti koronaviruso epidemijos ir naujo viruso varianto plitimo buvo sugriežtinti atvykimo į Suomiją apribojimai.

  Buvo pateikta rekomendacija vežėjams reikalauti iš keleivių pateikti neigiamą COVID-19 testo sertifikatą dar prieš įlipant į transporto priemonę. Daugiau informacijos čia.

  Reikalavimas nebus taikomas logistikos sektoriaus vairuotojams arba tiekimo saugumą užtikrinantiems specialistams.

  Konsulinės naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata