Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA SUOMIJOS RESPUBLIKOJE

Adresas: Pohjoisranta 4 A 15, 00170 Helsinki, FINLAND

plačiau »

Tel. +358 9 6844880, +370 706 537 53
Faksas +358 9 68448820
El. paštas

Studentų susitikimas Lietuvos ambasadoje Suomijoje

Sukurta 2016.11.24 / Atnaujinta 2016.11.28 17:26
  Studentų susitikimas Lietuvos ambasadoje Suomijoje

  Lietuvos ambasadoje Helsinkyje lapkričio 24 d. įvyko Suomijoje besimokančių lietuvių studentų ir doktorantų tradicinis kasmetinis susitikimas.

  Studijas, darbą, naujas idėjas ir „užklasinę“ veiklą Suomijoje šiais metais renginio metu pristatė Vitalija Petrulaitienė ir Arvydas Dapkūnas, aktyvūs Helsinkio ir Aalto universitetų bei lietuvių bendruomenių nariai.

  Lietuvos ambasadorius Suomijoje Valdemaras Sarapinas pasveikino susirinkusiuosius ir kartu su studentais diskutavo apie gyvenimą ir studijas Suomijoje, galimus Lietuvos šimtmečio minėjimo projektus Suomijoje ir kita.

  Susitikimas su studentais yra tapęs tradiciniu renginiu, kurį Lietuvos ambasada Suomijoje organizuoja kasmet ir kviečia aktyviai dalyvauti naujai atvykusius studentus. Šio renginio tikslas suburti Suomijoje studijuojančius lietuvius, susipažinti ir pristatyti lietuvių bendruomenių veiklą Suomijoje ir aptarti galimą bendradarbiavimą ateityje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  20171121_151309.jpg

  Lapkričio 21 d. Suomijos Joensuu mieste atidarytas Lietuvos garbės konsulatas - veiklą šiame Šiaurės Karelijos regiono administraciniame centre pradėjo garbės konsulas p. Esa Karvinen (nuotraukoje - antras iš kairės). Jam priskirta konsulinė apygarda apima Šiaurės Karelijos ir Šiaurės Savonijos regionus.

  Užsienio politika ir diplomatija » Konsulinės naujienos »
  KF foto 2 i svetaine.jpg

  Kasmet Lietuvos ambasados Suomijoje ir Donelaičio lietuvių bičiulių draugijos tradiciškai rengiami „Lietuviško kino vakarai“ ir vėl subūrė gausybę kinu bei Lietuvos kultūra besidominčių žiūrovų. Šį rudenį žiūrovai kviečiami į du jaukius ir užburiančius kino vakarus, vyksiančius lapkričio 7 ir 9 dienomis.

  Lietuviai Suomijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
  IMG_8450.JPG

  Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Helsinkyje susitiko su Suomijos ir Danijos premjerais. Su kolegomis Lietuvos Vyriausybės vadovas aptarė dvišalius santykius, ekonominį bendradarbiavimą ir investicijų skatinimą, Baltijos regiono saugumo stiprinimą. 

  Užsienio politika ir diplomatija »
  DSC_0155.JPG

  Spalio 23 dieną Turku mieste iškilmingai atidarytas trečiasis Lietuvos garbės konsulatas Suomijoje. Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius atidarymo ceremonijos metu pabrėžė, jog naujasis garbės konsulatas prisidės prie Lietuvos ir Suomijos ekonominių bei dvišalių ryšių skatinimo.

  Užsienio politika ir diplomatija »
  DSC_0427.JPG

  Lietuvos ambasada Suomijoje ir Donelaičio Lietuvos bičiulių draugija spalio 4 d. Lietuvos ambasadoje Helsinkyje surengė prof. Alpo Rusi paskaitą tema Saugumo situacija Baltijos jūros regione.

  Lietuviai Suomijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
  IMG_8010.JPG

  Suomijos sostinėje Helsinkyje spalio 2 d. dieną oficialiai atidarytas Europos kovos su mišriomis grėsmėmis kompetencijos centras. Centrą atidarė ir pranešimus skaitė Suomijos Prezidentas Sauli Niinistö, NATO generalinis sekretorius Jens Stoltenberg, ES vyriausioji įgaliotinė Federica Mogherini ir Suomijos Premjeras Juha Sipilä.

  Užsienio politika ir diplomatija »

  Naujienlaiškio prenumerata