Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Studentų susitikimas Lietuvos ambasadoje Suomijoje

Sukurta 2016.11.24 / Atnaujinta 2016.11.28 17:26
  Studentų susitikimas Lietuvos ambasadoje Suomijoje

  Lietuvos ambasadoje Helsinkyje lapkričio 24 d. įvyko Suomijoje besimokančių lietuvių studentų ir doktorantų tradicinis kasmetinis susitikimas.

  Studijas, darbą, naujas idėjas ir „užklasinę“ veiklą Suomijoje šiais metais renginio metu pristatė Vitalija Petrulaitienė ir Arvydas Dapkūnas, aktyvūs Helsinkio ir Aalto universitetų bei lietuvių bendruomenių nariai.

  Lietuvos ambasadorius Suomijoje Valdemaras Sarapinas pasveikino susirinkusiuosius ir kartu su studentais diskutavo apie gyvenimą ir studijas Suomijoje, galimus Lietuvos šimtmečio minėjimo projektus Suomijoje ir kita.

  Susitikimas su studentais yra tapęs tradiciniu renginiu, kurį Lietuvos ambasada Suomijoje organizuoja kasmet ir kviečia aktyviai dalyvauti naujai atvykusius studentus. Šio renginio tikslas suburti Suomijoje studijuojančius lietuvius, susipažinti ir pristatyti lietuvių bendruomenių veiklą Suomijoje ir aptarti galimą bendradarbiavimą ateityje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Bendra nuotrauka.jpg

  Gegužės 21 d. Plokščiuose, Šakių rajone, surengta šventinė mokslinė konferencija „100 valstybės metų. Lietuva. Suomija“. Konferencijos svečius sveikino Lietuvos Seimo pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius, pranešimus apie Lietuvos ir Suomijos istorines sąsajas, dabartinius santykius bei bendradarbiavimo perspektyvas ateityje skaitė humanitarinių mokslų daktaras Arvydas Vidžiūnas, Suomijos ambasadorius Lietuvoje Christer Michelsson, Lietuvos ambasadorius Suomijoje Valdemaras Sarapinas, Šakių rajono meras Edgaras Pilypaitis, profesoriai Hannu Niemi ir Stasys Skrodenis ir kiti pranešėjai.

  Istorinė, kultūros diplomatija »
  DSC_0097.JPG

  Gegužės 7 d. Lietuvos ambasada kartu su Lenkijos ambasada Suomijoje iškilmingo priėmimo metu pirmą kartą drauge minėjo Abiejų Tautų Respublikos 1791-ųjų gegužės 3-osios konstitucijos priėmimą.

  Užsienio politika ir diplomatija »
  IMG_7187.jpg

  Kovo 23 d. Lietuvos ambasadoje Helsinkyje vykusiame susitikime sutarta dėl bendradarbiavimo ir glaudesnio koordinavimo skatinant dvišalius ekonominius projektus. Susitikime dalyvavo Lietuvos ambasadorius Suomijoje ir Suomijos ambasadorius Lietuvoje, ambasadų atstovai ir garbės konsulai, Suomijos užsienio reikalų ministerijos, Suomijos prekybos rūmų Lietuvoje, Suomijos ir Lietuvos prekybos asociacijos atstovai.

  Ekonominiai santykiai »
  IMG_9328.jpg

  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos – Kovo 11-osios proga, Lietuvos ambasadoje Suomijos lietuviai susitiko su žurnalistu, rašytoju, laidų vedėjų ir aktyviu visuomenės veikėju Andriumi Tapinu.

  Istorinė, kultūros diplomatija »

  Naujienlaiškio prenumerata