Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Susitikimas su „Misija Sibiras“ dalyviais

Sukurta 2017.11.15 / Atnaujinta 2017.11.15 11:34
  Susitikimas su „Misija Sibiras“ dalyviais

  Ilgai lauktas ir įkvepiantis antrasis susitikimas su  „Misija Sibiras“ dalyviais jau Helsinkyje! Šiais metais savomis patirtimis ir įspūdžiais dalinsis 2017 metų ištvermingieji ekspedicijos dalyviai Tomas Oičenka ir Aurimas Rapalis.

  Lapkričio 24 d., penktadienį 18 val. 
  Lietuvos ambasadoje Suomijoje

  Prašome registruotis el. paštu [email protected]

  „Misija Sibiras“ idėja, gimusi prieš 12 metų, pavirto į milžinišką reiškinį – 15 ekspedicijų, 10 dokumentinių filmų, šimtai fotografijų parodų, tūkstančiai pristatymų mokyklose ir bendruomenėse. Apie projektą „Misija Sibiras“ skaičiais kalbėti galima be galo, bet projekto pagrindinis tikslas ne rodikliai ar rekordai, o noras išsaugoti istoriją gyvą čia ir dabar.“- Bernardinai.lt

  „Šis jaunimas atlieka didžiulę misiją. Tai ne tik nuvažiuoti ir atstatyti kapus, tai ne tik pabendrauti su lietuviais ar jų palikuonimis, bet svarbiausia yra jaunimo atsakinga misija, kad jie supranta mūsų istoriją, jie gerbia ją, jie mėgina priminti, kad ji nebūtų užmiršta.“ - Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

  „Ekspedicijos yra reikalingos ateities kartoms, nes kažkada būtent mes ir būsime tie, kurie kalbės apie istoriją ateinančioms kartoms, o pagrindą tam dedame būtent dabar, ekspedicijų į Sibirą metu“, –  projekto „Misija Sibiras“ vadovas Ignas Rusilas.

  Naujienlaiškio prenumerata