Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Atvykimo į Suomiją naujienos (atnaujinta)

Sukurta 2021.01.07 / Atnaujinta 2021.01.15 10:44

Atvykstantiems į Suomiją - nauja svetainė ir daugiau galimybių atlikti COVID-19 testą.

Nuo 2021-01-07 pradėjo veikti naujoji svetainė atvykstantiems į Suomiją, kurioje galima rasti aktualios informacijos dėl šalyje taikomų apribojimų, susijusių su COVID-19 pandemija. Ruošiantis kelionei rekomenduojame susipažinti su pateikta informacija čia.

Nuo 2021-01-08 visi keleiviai atvykstantys į Helsinkio oro uostą ir neturintys COVID-19 testo rezultato yra nukreipiami testavimui pačiame oro uoste arba kituose testavimo taškuose Helsinkio ir regiono ligoninėse.

Taip pat pranešta, kad atvykus į Helsinkio miestą keltu be automobilio, prie išėjimo iš kelto budi sveikatos priežiūros darbuotojai, kurių pasiteiravus būsite nukreipti į artimiausią testų atlikimo vietą.  

Atvykus automobiliu ir išvažiavus iš kelto, dėl artimiausios testo atlikimo vietos reikia teirautis paskambinus šiais telefonais:

Helsinkio Vakarų terminalas (Länsiterminaali 2), tel. +358408306871 (Keltai: Tallink Silja, Eckeröline);

Helsinkio Katajanokka terminalas,  tel. +358406871585 (Vikingline).

 

Pažymime, kad pačiuose terminaluose ar jų teritorijose šiuo metu nėra įrengta COVID-19 testų atlikimo vietų. Kaip ir anksčiau, galima pasidaryti testą iš anksto, Lietuvoje, tačiau jis turi būti atliktas ne anksčiau nei prieš 72 valandas iki atvykimo.

 

Vėliau planuojama įrengti testavimo vietas ir kituose sienos kirtimo punktuose. Informuojame, kad Suomijai plečiant testavimo infrastruktūrą, visi neturintys testo keleiviai tiek sienos kirtimo punktuose, tiek keltuose vietoje dirbančių pareigūnų gali būti pakviesti testo atlikimui.


Daugiau informacijos čia.

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha