*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Ambasadoje Helsinkyje lankėsi Lietuvos Respublikos garbės konsulai Suomijoje

Lietuvos valstybės atkūrimo proga, vasario 13-tą dieną, ambasadoje lankėsi Lietuvos garbės konsulai Suomijoje. Susirinkusius svečius priėmė ambasadorius Arūnas Jievaltas.

Susitikimo pradžioje ambasadorius Arūnas Jievaltas pristatė Lietuvos ambasados šių metų tikslus ir uždavinius. Taip pat buvo aptarta praėjusių metų veikla, pasidžiaugta pasiekimais. Lietuvos garbės konsulai taip pat pristatė savo pozicijas dėl 2014-ųjų veiklos.

Lietuvos Respublikos garbės konsulai aktyviai vykdo veiklą Laplandijos, Oulu, Uusima ir Kymi provincijose.