AMBASADOJE SURENGTAS LIETUVIŲ STUDENTŲ IR DOKTORANTŲ SUSITIKIMAS
Lietuvos Respublikos ambasada Suomijos Respublikoje spalio 3 d. pakvietė Suomijos aukštosiose mokyklose studijuojančius studentus, doktorantus ir dėstytojus į jau tradiciniu tapusį susitikimą ambasadoje. Susitikimo metu Lietuvos ambasadorius Arūnas Jievaltas su studentais aptarė kasdieninio gyvenimo ir mokymosi Suomijoje aktualijas. Buvo diskutuota apie lietuvių studentų užsienyje įgytos patirties pritaikymą ir studentų ateities planus, taip pat aptarta galima lietuvių jaunimo Suomijoje veikla. Susitikime dalyvavo lietuviai, studijuojantys ir dirbantys Helsinkio, Aalto, Metropolia ir Haaga-Helia universitetuose bei Sibelijaus akademijoje.
Lietuvos Respublikos ambasada Suomijos Respublikoje spalio 3 d. pakvietė Suomijos aukštosiose mokyklose studijuojančius studentus, doktorantus ir dėstytojus į jau tradiciniu tapusį susitikimą ambasadoje.
Susitikimo metu Lietuvos ambasadorius Arūnas Jievaltas su studentais aptarė kasdieninio gyvenimo ir mokymosi Suomijoje aktualijas. Buvo diskutuota apie lietuvių studentų užsienyje įgytos patirties pritaikymą ir studentų ateities planus, taip pat aptarta galima lietuvių jaunimo Suomijoje veikla.
Susitikime dalyvavo lietuviai, studijuojantys ir dirbantys Helsinkio, Aalto, Metropolia ir Haaga-Helia universitetuose bei Sibelijaus akademijoje.

