*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

KOVO 11-OJI SUOMIJOJE PAMINĖTA VARGONŲ MUZIKOS KONCERTU

Paminėdama Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną – Kovo 11-ąją, jos išvakarėse Lietuvos ambasada Suomijoje Helsinkio Šv. Henriko katalikų bažnyčioje surengė vargonų muzikos koncertą, kurio metu Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojas, tarptautinių konkursų laureatas  Balys Vaitkus atliko užsienio ir lietuvių – M. K. Čiurlionio bei V. Bartulio – autorių kūrinius.Lietuvos ambasadorius Suomijoje Arūnas Jievaltas pasveikino koncerto svečius su artėjančia švente ir pabrėžė Kovo 11-osios dienos akto istorinę svarbą.Koncertas buvo surengtas bendradarbiaujant su Suomijos lietuvių bendruomene.  

Paminėdama Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną – Kovo 11-ąją, jos išvakarėse Lietuvos ambasada Suomijoje Helsinkio Šv. Henriko katalikų bažnyčioje surengė vargonų muzikos koncertą, kurio metu Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojas, tarptautinių konkursų laureatas  Balys Vaitkus atliko užsienio ir lietuvių – M. K. Čiurlionio bei V. Bartulio – autorių kūrinius.

Lietuvos ambasadorius Suomijoje Arūnas Jievaltas pasveikino koncerto svečius su artėjančia švente ir pabrėžė Kovo 11-osios dienos akto istorinę svarbą.

Koncertas buvo surengtas bendradarbiaujant su Suomijos lietuvių bendruomene.