*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Suomijos lietuviai prisijungė prie pagarbos bėgimo „Gyvybės ir mirties keliu“

Minint 25-ąsias Sausio 13-osios įvykių metines, 2016 m. sausio 9 d. Suomijos sostinėje Helsinkyje gyvenantys lietuviai pirmą kartą simboliškai prisijungė prie tuo pačiu metu Vilniuje vykusio pagarbos bėgimo „Gyvybės ir mirties keliu“. Patriotiškai nusiteikusių lietuvių neišgąsdino net šaltis.

Lietuvos ambasadorius Suomijoje Arūnas Jievaltas pasveikino bėgimo dalyvius, startavusius nuo ambasados, bėgusius aplink Tervasaari, Katajanokkos salas ir finišavusius prie Lietuvos ambasados.

Sėkmingai finišą pasiekusiems bėgimo dalyviams Lietuvos ambasadoje buvo įteikti bėgimo atminimo medaliai, susirinkusieji pasidalino prisiminimais apie kovojusius ir žuvusius už Lietuvos laisvę.